fbpx

O nas

Jogberry to całkowicie nowa, polska marka na rynku odzieży damskiej. Została stworzona z myślą o kobietach ceniących sobie wygodę i modny styl. Markę stworzyły młode dziewczyny, pasjonujące się modą, zainspirowane wieloletnim doświadczeniem rodziców prowadzących szwalnię. Większość projektów jest tworzona i odszywana ręcznie we własnej pracowni.

To czym się wyróżniamy to możliwość personalizacji odzieży dresowej. Będziemy dostosowywać ją do nadchodzących trendów, uzupełniając naszą kolekcję o nowe fasony i kolory. Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty były jak najwyższej jakości i spełniały Wasze oczekiwania, dlatego do ich produkcji wykorzystujemy jedynie materiały od najlepszych producentów. Każdy produkt został dokładnie przemyślany i zaprojektowany, a jego wytworzeniem zajmują się profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w szyciu odzieży.

Nasze produkty możesz wykorzystać w codziennych stylizacjach, do uprawiania sportów czy wypoczynku w domowym zaciszu. Stwórz z JogBerry unikatowy look i wyróżnij się w tłumie!
facebook-squarephoneinstagramat